Audyt SEO

Dostosuj witrynę do wymogów Google!

Start!

Audyt SEO

Najczęściej Audyt SEO tworzy się dla już istniejących stron. Jednak nie jest to jedyna sytuacja, w której potrzebujemy audytu. Możemy stworzyć go również dla aktualnie projektowanych stron internetowych. Dzięki temu witryna już od samego początku istnienia nie będzie miała błędów optymalizacyjnych. Audyty SEO polecane są również dla stron, które zmieniają swoją szatę graficzną lub mają przejść duże zmiany. Pamiętajmy, że każda większa zmiana na stronie, nie skontrolowana przez specjalistę SEO może negatywnie wpłynąć na widoczność strony w wyszukiwarce.

Wykonanie i poprawne wdrożenie Audytu SEO jest fundamentem pozycjonowania, bez którego ciężko będzie osiągnąć jakiekolwiek efekty. Warto dodać, że samo wdrożenie Audytu daje pierwsze efekty związane ze wzrostem widoczności strony w wyszukiwarce.

Jak wygląda audyt SEO?

Realizacja audytu SEO jest bardzo istotna i ma ogromny wpływ na szybkość i wielkość uzyskiwanych efektów w przyszłości. Dlatego też przykładamy ogromną wagę do wszystkich ważnych z punktu widzenia SEO elementów witryny. Nasze audyty posiadają dokładne informacje na temat błędów występujących na stronie, a także wskazówki pozwalające na ich naprawę. Obszerność audytu zależna jest od wielkości witryny, lecz zazwyczaj audyt SEO posiada od 40 do nawet 150 stron. Nasze audyty SEO wykonywane są w 100% przez doświadczonych specjalistów. Nie korzystamy z wszelkiego rodzaju automatycznych programów do wykonywania audytów, które dają tylko poglądowe informacje dotyczące witryny. Każdy punkt audytu jest sprawdzany osobiście przez specjalistę oraz posiada dokładne instrukcje naprawy problemów. Narzędzia używane przez nas takie jak Screaming Frog, czy Majestic lub Ahrefs służą do analizy poszczególnych elementów strony oraz zbierają masowo dane, które kolejno są poddawane analizie przez specjalistę SEO. Korzystamy z wielu tego typu profesjonalnych programów, a ponadto dysponujemy autorskim oprogramowaniem wspierającym analizę serwisu, dzięki czego nasze audyty SEO niezwykle dokładne.

Audyt SEO to między innymi:

Optymalizacja meta tagów

Optymalizacja techniczna

Linkowanie wewnętrzne

Dane strukturalne

Optymalizacja treści

Optymalizacja grafik

Szybkość ładowania strony

Kontrola wersji mobile

Bezpieczeństwo strony

Pełny Audyt SEO zawiera ponad 80 elementów, które są sprawdzane lub proponowane klientowi.

 

W przypadku stałej współpracy zapewniamy pełny support podczas wdrożenia audytu. Możemy kontaktować się bezpośrednio z osobami, które odpowiedzialne są za wdrożenie poszczególnych zmian. Kontrola wprowadzanych zmian krok po kroku gwarantuje poprawność wdrożenia oraz otwiera drogę do uzyskiwania coraz to lepszych efektów.

Zazwyczaj Audyt SEO realizowany jest do 14 dni roboczych od podpisania umowy. Do realizacji audytu SEO potrzebujemy nadania dostępów do Google Search Console oraz Google Analytics na wskazany przez nas adres.

Audyt SEO wysyłany jest do klienta w formie pliku PDF. Oprócz głównego pliku dołączane są dodatkowe arkusze zawierające dane dotyczące zagadnień poruszanych w audycie jak np. mapa przekierowań po zmianie adresów URL na przyjazne.

Wykonując Audyt SEO korzystamy z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku:

microsoft
deepcrawl
hotjar
yandex
grammarly
sitebulb
wordpress
senuto
screamingfrog
moz
majestic
illustrator
ahrefs
photoshop
gtmetrix

Jako jedni z nielicznych na rynku posiadamy autorskie narzędzia wspomagające analizę witryny.

Dzięki nim Audyt SEO od WolfBrothers jest jeszcze dokładniejszy, a co za tym idzie po wdrożeniu pozwoli na osiągnięcie lepszych wyników w wyszukiwarce.

Zamów wycenę Audytu SEO dla Twojej witryny:

WolfBrothers

WolfBrothers

ul. Płk. Dąbka 8/307, 30-732 Kraków
NIP: 679-317-84-79
REGON: 382149750

Paweł Bugno: +48 516 790 542 / pawel@wolfbrothers.net

Kamil Sasuła: +48 889 793 818 / kamil@wolfbrothers.net

Przekazane dane będą wykorzystane jedynie do udzielenia odpowiedzi.

Ostatnio na blogu...