Google Ads

Skuteczna reklama w Google

REKLAMA W GOOGLE

Czym jest Google Ads?

Google Ads (wcześniej, Google AdWords) to sprawdzony system reklamowy, który umożliwia zyskanie klientów i rozwój każdej firmy w internecie. Program zapewnia wygenerowanie kampanii reklamowej w wyszukiwarce Google. Proces ten przebiega na podstawie specjalnie utworzonej treści reklamowej i słów kluczowych, które przekładają się na dotarcie do dokładniej tej grupy użytkowników, których pragniemy pozyskać.

Dobrze skonfigurowany przez profesjonalistów system reklamowy Google Ads gwarantuje współcześnie najlepsze wyniki sprzedażowe. Dzięki ciągłemu rozwojowi różnych technologii Google inteligentnie powiąże potencjalnego klienta z dostawcą danej usługi lub produktu. Reklama restauracji dla mieszkańców Krakowa i okolic, dotarcie do osób posiadających zobowiązania finansowe celem przedstawienia oferty kredytu konsolidacyjnego czy rozpowszechnienie atrakcyjnych cen produktów własnej firmy – to wszystko staje się możliwe wraz z odpowiednią strategią SEO / SEM, performance marketingiem i Google Ads!

Google jest wszechobecne. Właśnie dzięki temu wszędzie tam, gdzie ludzie szukają informacji o danej usłudze lub produkcie, może pojawić się spersonalizowana reklama Twojej firmy. Optymalizacja grupy odbiorców i indywidualne dostosowywanie treści reklamowej na każdym etapie pozostaje pod kontrolą nadawcy. Ile, jak i kiedy – to pytania, na które samemu udziela się odpowiedzi. Strategicznie zaprojektowana kampania Google Ads całkowicie się dostosuje i dostarczy pożądanych efektów.

Google Ads to wzrost rozpoznawalności każdej firmy, a co za tym idzie – również wzrosty sprzedaży. Precyzyjne kierowanie reklam i odpowiednie dostosowywanie treści przekłada się na nowe leady i świetne współczynniki konwersji. Właściwie dopasowana strategia Google Ads to rozwój biznesu, zapewniany m.in. poprzez:

 • Szczegółowy wybór celów kampanii reklamowych
 • Zasięg sieci reklamowej do 90% użytkowników sieci
 • Szerokie zaplecze optymalizacji i personalizacji treści
 • Zarządzenie kontrolą kosztów w każdym miejscu i czasie
 • Mierzalny sukces dzięki precyzyjnemu pomiarowi efektów
 • Możliwość analizy konkurencji
 • … i wiele innych atutów!

Bez względu na lokalizację klienta, obojętnie, czy treści kierowane są do użytkowników komputerów, smartfonów czy tabletów, nasza strategia Google Ads przyczynia się do wykreowania najlepszych rezultatów sprzedażowych i wizerunkowych każdej firmy. Nasza codzienna obserwacja i analiza przeprowadzanej kampanii to maksymalizacja Twoich przychodów.

PROFITY GOOGLE ADS.

Co zyskamy dzięki Google Ads?

Jakie rodzaje reklam oferujemy?

Nasza oferta obejmuje najbardziej kluczowe i tym samym najbardziej dochodowe
dla klientów rodzaje takie, jak reklama w sieci wyszukiwania, remarketing czy zakupy Google.

Reklama w sieci wyszukiwania

Kompleksowa obsługa kampanii reklamowej w sieci wyszukiwania Google Ads to sposób na natychmiastowe zaistnienie w sieci i znalezienie nowych klientów. Reklama w sieci wyszukiwania, zwana też linkami sponsorowanymi, płatnymi wynikami wyszukiwania, wyświetla się w formie tekstowej nad wynikami wyszukiwania. Pokazuję firmę światu ponad konkurencją.

Remarketing

Kampanie remarketingowe Google Ads dotyczą zarówno sieci wyszukiwania, jak i sieci reklamowych. Rozwiązanie to zapewnia wysoką skuteczność, personalizację komunikatów i tworzenie list remarketingowych. Wszystko to po to, aby owocnie zachęcić tych użytkowników, którzy już odwiedzili stronę internetową.

Zakupy Google – e-commerce

Rozpoznawalność marki to klucz do sukcesu w przypadku sprzedaży internetowej. Wyświetlenie oferty produktowej lub usługowej ponad wynikami wyszukiwania zainteresuje osoby poszukujące i od razu przerodzi się we wzrosty sprzedaży w przypadku osób zdecydowanych na dany produkt lub usługę.

Napisz do nas i otrzymaj bezpłatną wycenę!

WolfBrothers

WolfBrothers

ul. Płk. Dąbka 8/307, 30-732 Kraków

NIP 6793194923

REGON 38530495400000

Paweł Bugno: +48 516 790 542 / pawel@wolfbrothers.net

Kamil Sasuła: +48 889 793 818 / kamil@wolfbrothers.net

*Przekazane dane będą wykorzystane jedynie do udzielenia odpowiedzi.

WSPÓŁPRACA

Klienci,
o nas

 • W ramach współpracy z firmą Wolfbrothers skorzystaliśmy z konsultacji oraz audytu wewnetrznego SEO platformy investycyjnej pod kątem optymalizacji w dwóch wyszukiwarkach zagranicznych. Audyt został wykonany bardzo starannie i terminowo, wskazując cenne uwagi i propozycje skuteczniejszych rozwiązań. W wyniku wdrożenia nowych rekomendacji z audytu odnotowaliśmy wzrost ruchu i pozycji kluczowych fraz w wyszukiwarkach COM i DE. Stały kontakt i regularnie wysyłane raporty utwierdziły nas w przekonaniu, że powierzyliśmy działania SEO odpowiedniej firmie. Polecamy.

  Karolina Decker

  CEO & Founder FinMarie
 • Kamil, jak i cały zespół WolfBrothers oprócz solidnie wykonanej pracy pozytywnie mnie zaskoczyli bezpośrednim codziennym kontaktem, który w obecnych czasach jest bardzo ważny. Każde moje pytanie jest dla nich ważne, przez co ja mam gotowe i sprawdzone rozwiązania, które wiem, że po prostu zadziałają. Tak buduje się zaufanie na lata… Zaczynaliśmy współpracę od SEO, a na chwilę obecną są numerem jeden, jeśli chodzi o kompleksowe wsparcie mojej firmy.

  Łukasz Fijołek

  CEO FK Capital Sp. z o.o.
 • Współpraca z Agencją SEO WolfBrothers rozpoczęła się od zmiany wizualnej sklepu, a także stworzenia i wdrożenia audytu SEO. Wraz z tym zdecydowaliśmy się na pozycjonowanie. Po 6 miesiącach pracy sklep zanotował znaczne wzrosty zarówno widoczności, jak i sesji oraz przychodów. Dobry kontakt, mnóstwo pomysłów rozwojowych i szybkie rozwiązywanie problemów sprawia, że współpraca jest czystą przyjemnością.

  Marcin Rak

  CEO & Founder Dekorak
wysyłka w woocommerce
Paweł Bugno

Wtyczki wysyłkowe do WooCommerce

WooCommerce jest darmowym dodatkiem do WordPressa, który umożliwia nam przekształcenie zwykłej strony w sklep internetowy. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest mnogość dostępnych wtyczek, które pozwalają

Czytaj więcej »

BLOG

Dawka wiedzy

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego bloga, gdzie dzielimy się wiedzą na temat SEO oraz projektowania witryn internetowych!

Shopping Basket