Pozycjonowanie Sklepu Internetowego

Rozwój E-commerce

Oferta i nawiązanie współpracy

Krok pierwszy to przygotowanie oferty i ustalenie warunków współpracy. Przeanalizujemy twój sklep i wybierzemy konwertujące słowa kluczowe, po to, aby twój biznes czerpał jak największe zyski z wyników organicznych. Jesteśmy nastawieni na efekty, dlatego też zaproponujemy Ci taki model współpracy, który będzie dla Ciebie korzystny. 0.0 00

0.0
00

Audyt SEO

Na samym początku współpracy dokładnie przeanalizujemy sklep, wyciągniemy wnioski i przygotujemy dokument mający na celu poprawę błędów oraz przystosowanie sklepu do pozycjonowania. Jest to jeden z najważniejszych elementów współpracy. Wprowadzenie zmian z audytu SEO zapewni pierwsze efekty, a w połączeniu z pozostałymi działaniami związanymi z pozycjonowaniem zagwarantuje stale zwiększającą się widoczność sklepu w wyszukiwarce. 0.0 00

0.0
00

Analiza profilu linków

Przeanalizujemy profil linków i sprawdzimy, czy przypadkiem do sklepu nie prowadzą szkodliwe linki. Jeśli takowe znajdziemy, przygotujemy plik z linkami i zgłosimy je do usunięcia. 0.0 00

0.0
00

Linkbuilding

W trakcie całego procesu pozycjonowania będziemy regularnie budować profil linków Twojej witryny. Zdobywane linki ze starannie wyselekcjonowanych miejsc zapewnią wzrost widoczności sklepu w wyszukiwarce oraz pozwolą na uzyskanie wysokich pozycji na kluczowe dla Ciebie frazy. 0.0 00

0.0
00

Raport

Z każdego miesiąca współpracy otrzymasz od nas szczegółowy Raport SEO, zawierający informacje o stanie widoczności witryny w wyszukiwarce, ruchu, pozyskanych linkach oraz działaniach, które podjęliśmy w celu wypozycjonowania sklepu. 0.0 00

0.0
00

Projekty rozwojowe

W trakcie współpracy będziemy proponować różnego rodzaju projekty rozwojowe, które pozwolą na poszerzenie widoczności strony w wyszukiwarce. Ich realizacja zapewni jeszcze większy wzrost widoczności, co przełoży się na czerpanie dodatkowych korzyści z wyników organicznych. 0.0 00

0.0
00

Efekty współpracy

Proces optymalizacji i pozycjonowania sklepów internetowych jest bardzo złożony, a wpływ na efekty ma wiele przeróżnych czynników. Pierwsze efekty współpracy będziesz w stanie zauważyć już po około 3 miesiącach. Nie znaczy to jednak, że przez trzy miesiące będziemy w stanie kilkukrotnie zwiększyć Twoją widoczność w wyszukiwarce. Tylko stała i regularna praca nad pozycjonowaniem pozwala na osiąganie coraz to lepszych wyników przekładających się na zyski.

Nie musisz być liderem w branży, aby zacząć przygodę z pozycjonowaniem. Każdy sklep internetowy może się rozwijać i regularnie poszerzać horyzonty. SEO będzie idealnym rozwiązaniem, aby już od samego początku budować napęd dla Twojego biznesu. Pamiętaj, że ruch i przychody z wyników organicznych to w wielu przypadkach 50-80% całkowitych dochodów generowanych ze sprzedaży internetowej.

Nasze doświadczenie w branży pozycjonowania i optymalizacji sklepów internetowych pozwala na dobranie idealnej strategii nie zależnie od branży, w której działasz. Stale pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym będziemy w stanie jeszcze mocniej walczyć o wygraną dla Twojego biznesu. Do tej pory zajmowaliśmy się zarówno stronami firmowymi, jak i sklepami znanymi w całym kraju. Pozycjonowaliśmy i optymalizowaliśmy strony oraz sklepy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Główne zalety pozycjonowania sklepu:

Większa widoczność:

Pozycjonując sklep zyskasz większą widoczność w wyszukiwarce Google, a co za tym idzie coraz to większa ilość użytkowników będzie w stanie Cię znaleźć.

Większy ruch:

Większa widoczność = większy ruch. Pomnożysz w ten sposób szanse na zwiększenie sprzedaży.

Większa sprzedaż:

Głównym celem pozycjonowania sklepu jest zwiększenie sprzedaży. Generując większą widoczność i większy ruch zapewnisz sobie szanse na pomnożenie sprzedaży.

Rozwój biznesu:

Jeśli osiągniesz większą sprzedaż w sklepie internetowym będziesz w stanie rozwinąć swój biznes. Oczywiście również wtedy będziemy razem z Tobą, zapewniając Ci wsparcie i poszerzanie uzyskanych dotychczas efektów.

Dobór słów kluczowych - fundamenty pozycjonowania

Słowa kluczowe możemy podzielić na 3 rodzaje: frazy główne, frazy relatywne oraz frazy długiego ogona (Long Tail). Każdy rodzaj ma przypisane cechy, które są bardzo istotne i mają ogromny wpływ na późniejszą sprzedaż. Przykładem frazy głównej może być fraza “zegarek”. Osoba, która wpisuje taką frazę w Google może mieć przeróżne cele. Z tego też względu frazy główne cechują się bardzo niską konwersją, a czas i nakład pracy na zdobycie satysfakcjonującej pozycji na taką frazę jest ogromny. Krótko mówiąc są to frazy nieopłacalne dla sklepu internetowego.

Drugim rodzajem są frazy relatywne, które składają się z conajmniej dwóch słów. Przykład: “zegarek męski”. Jest to już fraza, która cechuje się wyższą konwersją od frazy głównej. Wymaga ona również dużego nakładu pracy, lecz z fraz relatywnych będziemy mogli czerpać dużo większą konwersję w porównaniu do fraz głównych.

Trzecią kategorią są wspomniane wyżej frazy długiego ogona. Składają się one z 3 i więcej słów. Przykład: “zegarek męski czarny casio”. Osoba, która wpisuje takie słowo kluczowe w wyszukiwarkę szuka już bardziej sprecyzowanych wyników, które będą zgodne z jej upodobaniami. Z tego też względu frazy długiego ogona cechują się wysoką konwersją. Są to jedne z najbardziej opłacalnych słów kluczowych dla sklepów internetowych.

Podczas dobierania słów kluczowych skupiamy się przede wszystkim na frazach relatywnych oraz frazach długiego ogona. Dzięki nim jesteśmy w stanie nawet kilkakrotnie zwiększyć dotychczasowo osiągany przychód z wyników organicznych. Z naszego doświadczenia wynika, że jest to najskuteczniejszy i najszybszy sposób osiągnięcia wyznaczonych celów.

Korzystamy z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku:

Jako jedni z nielicznych na rynku posiadamy autorskie narzędzia wspomagające analizę witryny.

Dzięki nim Audyt SEO od WolfBrothers jest jeszcze dokładniejszy, a co za tym idzie po wdrożeniu pozwoli na osiągnięcie lepszych wyników w wyszukiwarce.

Zamów wycenę SEO dla sklepu internetowego:

WolfBrothers

WolfBrothers

ul. Płk. Dąbka 8/307, 30-732 Kraków
NIP: 679-317-84-79
REGON: 382149750

Paweł Bugno: +48 516 790 542 / pawel@wolfbrothers.net

Kamil Sasuła: +48 889 793 818 / kamil@wolfbrothers.net

*Przekazane dane będą wykorzystane jedynie do udzielenia odpowiedzi.

WSPÓŁPRACA

Klienci,
o nas

 • W ramach współpracy z firmą Wolfbrothers skorzystaliśmy z konsultacji oraz audytu wewnetrznego SEO platformy investycyjnej pod kątem optymalizacji w dwóch wyszukiwarkach zagranicznych. Audyt został wykonany bardzo starannie i terminowo, wskazując cenne uwagi i propozycje skuteczniejszych rozwiązań. W wyniku wdrożenia nowych rekomendacji z audytu odnotowaliśmy wzrost ruchu i pozycji kluczowych fraz w wyszukiwarkach COM i DE. Stały kontakt i regularnie wysyłane raporty utwierdziły nas w przekonaniu, że powierzyliśmy działania SEO odpowiedniej firmie. Polecamy.

  Karolina Decker

  CEO & Founder FinMarie
 • Kamil, jak i cały zespół WolfBrothers oprócz solidnie wykonanej pracy pozytywnie mnie zaskoczyli bezpośrednim codziennym kontaktem, który w obecnych czasach jest bardzo ważny. Każde moje pytanie jest dla nich ważne, przez co ja mam gotowe i sprawdzone rozwiązania, które wiem, że po prostu zadziałają. Tak buduje się zaufanie na lata… Zaczynaliśmy współpracę od SEO, a na chwilę obecną są numerem jeden, jeśli chodzi o kompleksowe wsparcie mojej firmy.

  Łukasz Fijołek

  CEO FK Capital Sp. z o.o.
 • Współpraca z Agencją SEO WolfBrothers rozpoczęła się od zmiany wizualnej sklepu, a także stworzenia i wdrożenia audytu SEO. Wraz z tym zdecydowaliśmy się na pozycjonowanie. Po 6 miesiącach pracy sklep zanotował znaczne wzrosty zarówno widoczności, jak i sesji oraz przychodów. Dobry kontakt, mnóstwo pomysłów rozwojowych i szybkie rozwiązywanie problemów sprawia, że współpraca jest czystą przyjemnością.

  Marcin Rak

  CEO & Founder Dekorak
wysyłka w woocommerce
Paweł Bugno

Wtyczki wysyłkowe do WooCommerce

WooCommerce jest darmowym dodatkiem do WordPressa, który umożliwia nam przekształcenie zwykłej strony w sklep internetowy. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest mnogość dostępnych wtyczek, które pozwalają

Czytaj więcej »

BLOG

Dawka wiedzy

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego bloga, gdzie dzielimy się wiedzą na temat SEO oraz projektowania witryn internetowych!

Shopping Basket