Pozycjonowanie Stron Internetowych

SEO, które wygrywa!

Marketing internetowy zaczyna zyskiwać coraz więcej zwolenników, a wiąże się to nie tylko z samą popularnością nowoczesnych technologii informacyjnych, ale także ze skutecznością tego typu działań. Jednym z jego narzędzi jest pozycjonowanie stron internetowych. Dzięki optymalizacji oraz pozycjonowaniu strony jesteśmy w stanie zwiększyć jej widoczność w wyszukiwarce. Docierając do większej ilości użytkowników znacząco zwiększymy ilość pozyskiwanych klientów.

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Obecnie stan widoczności strony internetowej w sieci ma ogromne przełożenie na ilość zdobywanych klientów oraz rozpoznawalność firmy. Samo stworzenie strony internetowej nie wystarczy, aby pozyskać nowych klientów dla biznesu. Pozycjonowanie stron internetowych pozwala na zwiększenie ruchu oraz widoczności, a co za tym idzie pomaga w zdobywaniu leadów.  Pamiętaj, że z wyszukiwarki Google korzysta 96,3% internautów w Polsce. Wśród nich znajduje się wielu potencjalnych klientów, którzy mogą skorzystać z Twoich usług. Daj się im znaleźć i wykorzystaj do tego pozycjonowanie strony internetowej.

Proces pozycjonowania jest czasochłonny, lecz już po kilku miesiącach można zauważyć znaczne wzrosty widoczności, które bez wątpienia wpłyną na rozwój biznesu. Pierwszym krokiem, który wykonamy zaraz po podpisaniu umowy jest Audyt SEO. Przeanalizujemy witrynę i wskażemy błędy, które utrudniają jej pozycjonowanie. Audyt SEO będzie zawierał również informacje na temat sposobu naprawy tych błędów. Samo wprowadzenie poprawek wpłynie pozytywnie na widoczność w wyszukiwarce. Kolejno przystąpimy do zestawu działań mających na celu wypozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google. Pierwsze efekty widoczne są zazwyczaj już po 3-6 miesiącach współpracy.

Po każdym miesiącu współpracy wysyłamy szczegółowy raport z osiąganych wyników oraz podjętych działań. Oprócz tego, jeśli w trakcie pojawią się pytania lub wątpliwości – chętnie je wyjaśnimy. Nie zamykamy się tylko na standardowe działania pozycjonerskie. W odpowiednim czasie zaproponujemy projekty rozwojowe, które pozwolą na poszerzenie widoczności witryny.

Potrzebujesz pozycjonowania?

Wypełnij brief i otrzymaj darmową wycenę!

Korzystamy z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku:

Jako jedni z nielicznych na rynku posiadamy autorskie narzędzia wspomagające analizę witryny.

Dzięki nim Audyt SEO od WolfBrothers jest jeszcze dokładniejszy, a co za tym idzie po wdrożeniu pozwoli na osiągnięcie lepszych wyników w wyszukiwarce.

Zamów wycenę SEO dla strony internetowej:

WolfBrothers

WolfBrothers

ul. Płk. Dąbka 8/307, 30-732 Kraków
NIP 6793194923
REGON 38530495400000

Paweł Bugno: +48 516 790 542 / pawel@wolfbrothers.net

Kamil Sasuła: +48 889 793 818 / kamil@wolfbrothers.net

*Przekazane dane będą wykorzystane jedynie do udzielenia odpowiedzi.

WSPÓŁPRACA

Klienci,
o nas

 • W ramach współpracy z firmą Wolfbrothers skorzystaliśmy z konsultacji oraz audytu wewnetrznego SEO platformy investycyjnej pod kątem optymalizacji w dwóch wyszukiwarkach zagranicznych. Audyt został wykonany bardzo starannie i terminowo, wskazując cenne uwagi i propozycje skuteczniejszych rozwiązań. W wyniku wdrożenia nowych rekomendacji z audytu odnotowaliśmy wzrost ruchu i pozycji kluczowych fraz w wyszukiwarkach COM i DE. Stały kontakt i regularnie wysyłane raporty utwierdziły nas w przekonaniu, że powierzyliśmy działania SEO odpowiedniej firmie. Polecamy.

  Karolina Decker

  CEO & Founder FinMarie
 • Kamil, jak i cały zespół WolfBrothers oprócz solidnie wykonanej pracy pozytywnie mnie zaskoczyli bezpośrednim codziennym kontaktem, który w obecnych czasach jest bardzo ważny. Każde moje pytanie jest dla nich ważne, przez co ja mam gotowe i sprawdzone rozwiązania, które wiem, że po prostu zadziałają. Tak buduje się zaufanie na lata… Zaczynaliśmy współpracę od SEO, a na chwilę obecną są numerem jeden, jeśli chodzi o kompleksowe wsparcie mojej firmy.

  Łukasz Fijołek

  CEO FK Capital Sp. z o.o.
 • Współpraca z Agencją SEO WolfBrothers rozpoczęła się od zmiany wizualnej sklepu, a także stworzenia i wdrożenia audytu SEO. Wraz z tym zdecydowaliśmy się na pozycjonowanie. Po 6 miesiącach pracy sklep zanotował znaczne wzrosty zarówno widoczności, jak i sesji oraz przychodów. Dobry kontakt, mnóstwo pomysłów rozwojowych i szybkie rozwiązywanie problemów sprawia, że współpraca jest czystą przyjemnością.

  Marcin Rak

  CEO & Founder Dekorak
wysyłka w woocommerce
Paweł Bugno

Wtyczki wysyłkowe do WooCommerce

WooCommerce jest darmowym dodatkiem do WordPressa, który umożliwia nam przekształcenie zwykłej strony w sklep internetowy. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest mnogość dostępnych wtyczek, które pozwalają

Czytaj więcej »

BLOG

Dawka wiedzy

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego bloga, gdzie dzielimy się wiedzą na temat SEO oraz projektowania witryn internetowych!

Shopping Basket