Pozycjonowanie Stron Internetowych

SEO, które wygrywa!

Start!

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Marketing internetowy zaczyna zyskiwać coraz więcej zwolenników, a wiąże się to nie tylko z samą popularnością nowoczesnych technologii informacyjnych, ale także ze skutecznością tego typu działań. Jednym z jego narzędzi jest pozycjonowanie stron internetowych. Dzięki optymalizacji oraz pozycjonowaniu strony jesteśmy w stanie zwiększyć jej widoczność w wyszukiwarce. Docierając do większej ilości użytkowników znacząco zwiększymy ilość pozyskiwanych klientów.

Wypełnij brief i otrzymaj darmową wycenę na pozycjonowanie strony!

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Obecnie stan widoczności strony internetowej w sieci ma ogromne przełożenie na ilość zdobywanych klientów oraz rozpoznawalność firmy. Samo stworzenie strony internetowej nie wystarczy, aby pozyskać nowych klientów dla biznesu. Pozycjonowanie stron internetowych pozwala na zwiększenie ruchu oraz widoczności, a co za tym idzie pomaga w zdobywaniu leadów.  Pamiętaj, że z wyszukiwarki Google korzysta 96,3% internautów w Polsce. Wśród nich znajduje się wielu potencjalnych klientów, którzy mogą skorzystać z Twoich usług. Daj się im znaleźć i wykorzystaj do tego pozycjonowanie strony internetowej.

Proces pozycjonowania jest czasochłonny, lecz już po kilku miesiącach można zauważyć znaczne wzrosty widoczności, które bez wątpienia wpłyną na rozwój biznesu. Pierwszym krokiem, który wykonamy zaraz po podpisaniu umowy jest Audyt SEO. Przeanalizujemy witrynę i wskażemy błędy, które utrudniają jej pozycjonowanie. Audyt SEO będzie zawierał również informacje na temat sposobu naprawy tych błędów. Samo wprowadzenie poprawek wpłynie pozytywnie na widoczność w wyszukiwarce. Kolejno przystąpimy do zestawu działań mających na celu wypozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google. Pierwsze efekty widoczne są zazwyczaj już po 3-6 miesiącach współpracy.

Po każdym miesiącu współpracy wysyłamy szczegółowy raport z osiąganych wyników oraz podjętych działań. Oprócz tego, jeśli w trakcie pojawią się pytania lub wątpliwości – chętnie je wyjaśnimy. Nie zamykamy się tylko na standardowe działania pozycjonerskie. W odpowiednim czasie zaproponujemy projekty rozwojowe, które pozwolą na poszerzenie widoczności witryny.

Korzystamy z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku:

microsoft
deepcrawl
hotjar
yandex
grammarly
sitebulb
wordpress
senuto
screamingfrog
moz
majestic
illustrator
ahrefs
photoshop
gtmetrix

Jako jedni z nielicznych na rynku tworzymy autorskie narzędzia, które wykorzystujemy w codziennej pracy.

Dzięki nim SEO dla naszych Partnerów jest o wiele bardziej skuteczne!

Zamów wycenę SEO dla strony internetowej:

WolfBrothers

WolfBrothers

ul. Płk. Dąbka 8/307, 30-732 Kraków
NIP: 679-317-84-79
REGON: 382149750

Paweł Bugno: +48 516 790 542 / pawel@wolfbrothers.net

Kamil Sasuła: +48 889 793 818 / kamil@wolfbrothers.net

Przekazane dane będą wykorzystane jedynie do udzielenia odpowiedzi.

Ostatnio na blogu...