SEO Copywriting

Treści wspierające działania SEO

Brak odpowiedniej ilości zoptymalizowanej treści bardzo utrudni uzyskiwanie satysfakcjonujących efektów płynących z pozycjonowania strony. Jeśli masz zbyt mało czasu na samodzielne uzupełnianie i optymalizowanie treści na blogu lub stronie internetowej – zrobimy to za Ciebie! Wieloletnie doświadczenie w SEO Copywritingu pozwala nam dostarczać każdemu Partnerowi wysokiej jakości, zoptymalizowane treści pod dobrane wcześniej słowa kluczowe. Sprawdź, jakie rodzaje treści jesteśmy w stanie dostarczyć!

Treść dla Twojej strony internetowej!

Z każdym rokiem ilość i jakość treści na stronach internetowych odgrywa coraz to większe znaczenie. Treść powinna zainteresować użytkownika, dać mu szukane przez niego informacje oraz być zoptymalizowana pod konkretne słowa kluczowe. Dzięki temu podstrona z taką treścią będzie w stanie osiągać wysokie pozycje w wyszukiwarce. Wraz z wysokimi pozycjami zyskasz dodatkowy ruch oraz przychód.

Czy wiesz czym jest Panda? Tak, tak miłym czarno-białym zwierzątkiem, które wszyscy uwielbiają. Jest to także, główny bohater popularnych filmów takich jak Kung Fu Panda. Jednak jaki związek ten drapieżny ssak z rodziny niedźwiedziowatych ma z SEO i pozycjonowaniem stron? Panda to także algorytm wyszukiwarki Google, który odpowiada za kontrolę treści. Został wprowadzony w 2011 roku i od tego czasu sprawdza treści na stronach internetowych – ich jakość, ilość czy duplikację. Jeśli treść będzie niskiej jakości, pochodząca z wszelkiego rodzaju generatorów treści, synonimizowana lub zduplikowana to z pewnością Panda skutecznie zablokuje możliwość uzyskania wysokiej pozycji w wyszukiwarce dla strony, która taką treść posiada.

Żadna tematyka nie jest dla nas straszna! Dostarczymy Ci unikalne, ciekawe i zoptymalizowane treści, które w połączeniu z SEO zapewnią możliwość dotarcia na sam szczyt strony z wynikami wyszukiwania! Nasze treści są pisane dla użytkowników, nie dla robotów. Odpowiednie i umiejętne wplatanie słów kluczowych w tekst zapewni mu naturalność, której każdy użytkownik oczekuje.

Zrealizujemy dla Ciebie:

Opisy kategorii dla sklepu internetowego

Przygotujemy odpowiedniej długości, w pełni zoptymalizowane opisy kategorii, dzięki którym osiągnięcie lepszych wyników na kluczowe frazy stanie się znacznie prostsze!

Opisy produktów dla sklepu internetowego

Brakuje Ci opisów produktów? Wiesz, że umieszczanie w opisie zaledwie parametrów pochodzących od producenta nie wystarczy. Skontaktuj się z nami i odbierz ofertę na wysokiej jakości, unikalne i ciekawe opisy produktów.

Teksty zapleczowe dla stron internetowych

Treści, które idealnie nadadzą się na strony zapleczowe. Każdy tekst zapleczowy będzie zoptymalizowany pod wybrane wcześniej słowa kluczowe. Teksty te zawierają akapity i nagłówki z frazami.

Artykuły na bloga

Prowadzenie bloga jest aktualnie jednym z najlepszych projektów, który wspiera działania SEO. Aby tak się stało tematy oraz słowa kluczowe zamieszczone w treściach muszą być dobrze przeanalizowane. Szybko można wpaść w pułapkę – mowa tutaj między innymi o kanibalizacji słów kluczowych. Powierz specjalistom z wieloletnim doświadczeniem poprowadzić Twojego bloga zapewniając Ci w ten sposób pozycję eksperta w branży. Rozbuduj witrynę i widoczność strony w wyszukiwarce. Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy idealną drogę dla Twojego bloga!

Treści na stronę internetową

Dostarczymy treści na stronę główną, czy podstrony usługowe Twojej witryny. Również w tym przypadku treść będzie zoptymalizowana pod wybrane wcześniej słowa kluczowe. Nasi copywriterzy posiadają duże doświadczenie w tworzeniu treści sprzedażowych, które idealnie nadają się na podstrony ofertowe.

Pozycjonowanie oferty Twojej firmy stanie się skuteczniejsze, przez co szybciej dotrzesz do większego grona potencjalnych klientów.

Artykuły - bardzo wysoka jakość

Potrzebujesz artykułów bardzo wysokiej jakości?

Być może z wypowiedziami ekspertów? Artykułów o tematyce rzadko spotykanej, ciężkiej do napisania?

Nasi doświadczeni copywriterzy są w stanie takie artykuły dostarczyć! Każdy artykuł zostanie zoptymalizowany pod wybrane słowa kluczowe, dzięki czemu możliwe będzie jego skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarce Google! Słowa kluczowe będą wplecione w treść w sposób naturalny, niezaburzający jakości merytorycznej.

Potrzebujesz zoptymalizowanej treści? Skontaktuj się z nami!

WolfBrothers

WolfBrothers

ul. Płk. Dąbka 8/307, 30-732 Kraków
NIP 6793194923
REGON 38530495400000

Paweł Bugno: +48 516 790 542 / pawel@wolfbrothers.net

Kamil Sasuła: +48 889 793 818 / kamil@wolfbrothers.net

*Przekazane dane będą wykorzystane jedynie do udzielenia odpowiedzi.

Czym jest seo copywriting?

Pozycjonowanie stron już od wielu lat wspiera zdobywanie leadów i nowych klientów dla firm. Wraz z rozwojem tej właśnie usługi bardzo potrzebne stały się także inne usługi pokrewne, które wspierają zarówno pozycjonowanie, jak i działania wizerunkowe w marketingu internetowym firmy. Najogólniej rzecz biorąc, seo copywriting to tworzenie takich treści, które będą spełniać dwa zadania – po pierwsze będą użyteczne pod kątem pozycjonowania, na przykład poprzez ich odpowiednie zoptymalizowanie pod konkretne słowa kluczowe. Drugim ich zadaniem jest to, aby posiadały odpowiednią jakość, która sprawi, że będą też wartościowymi treściami dla użytkowników. Dlatego też do realizacji zleceń z zakresu seo copywritingu warto wybierać osoby, które posiadają odpowiednie doświadczenie w tej branży i wiedzą jak pisać dobrze. Posiadamy ogromne doświadczenie w dostarczaniu treści różnego rodzaju. SEO copywriting towarzyszy nam od ponad 10 lat. Dokładnie wiemy, jakie treści pisać, aby dostać się na szczyt wyszukiwarek. Zaufaj doświadczonym specjalistom, którzy podejmą się każdej tematyki!

Popularne pisanie tekstów, czyli SEO copywriting

Pisanie tekstów na zamówienie wymaga doświadczenia, kreatywności, bogatego słownictwa, a także pewnej sprawności językowej. Jednakże, copywriting seo to także umiejętność redagowania treści pod kątem wytycznych zleceniodawcy, co nie zawsze jest łatwe. Zdarza się, że niejednokrotnie wymagania pod względem formy są trudniejsze do spełnienia niż warstwa merytoryczna tekstów. Zleceniodawcy nie zawsze też potrzebują tekstów z przypisami bibliograficznymi i wiedzą naukową, gdyż sami użytkownicy internetu często nie poszukują aż tak specjalistycznej wiedzy. W pozycjonowaniu potrzebne są różne teksty – czasem realizowane są zlecenia na hurtowe ilości tekstów o niższej jakości, ale odpowiednio zoptymalizowane pod kątem słów kluczowych np. na strony zapleczowe. Innym razem, trzeba być specjalistą z danej dziedziny, aby faktycznie zredagować artykuł o tak wysokiej jakości, jaką wymaga klient. Sztuką pisania w tym wypadku jest opracowanie własnego warsztatu, specjalizacja co do kilku topowych tematyk oraz doświadczenie w kwestii tego, jakie teksty najczęściej wykorzystywane są przy realizowaniu kampanii SEO.

Copywriting seo – jakie rodzaje tekstów można zamówić?

Tak naprawdę w obrębie copywritingu SEO rodzajów tekstów jest wiele. Jednym z najtrudniejszych typów tekstów są te dedykowane na strony główne klientów. Tekst tego rodzaju z jednej strony musi zawierać określone słowa kluczowe, a z drugiej ma być wizytówką reklamowanej firmy. Bardzo często równie trudnymi tekstami są artykuły z bardzo wąskiej i specjalistycznej tematyki. Wówczas zastosowanie znajduje powiedzenie, że prawdziwa wiedza zaczyna się tam, gdzie kończy się Google i faktycznie zebranie informacji do takiego artykułu może być trudne. Kolejnym przykładem artykułu wysokiej jakości jest jakikolwiek wpis wykorzystywany w strategiach PR, notka prasowa czy też artykuł sponsorowany.

Treści SEO to także przygotowywanie opisów produktów dla sklepów internetowych lub też przygotowywanie opisów kategorii dla danej witryny. W końcu, zamawiane są także wpisy blogowe, zarówno na strony zapleczowe, a więc dedykowane pod działania SEO, jak i na portale tematyczne, które mogą poszczycić się sporym ruchem użytkowników.

SEO Copywriting, a jakość tekstów

Dlaczego SEO copywriting wymaga dobrej jakości treści? Przede wszystkim dlatego, że realnie wpływają one na wizerunek firmy, a więc pełnią funkcję PR- ową. Z drugiej strony mogą napędzać sprzedaż zachęcając i agitując do skorzystania z oferty danej firmy. W końcu, są nieodłącznym elementem każdej usługi pozycjonowania. Są więc potrzebne, a nawet konieczne. Tak naprawdę trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek działania bez chociażby minimalnego zaplecza tekstowego. Czasy, w których pisało się teksty z synonimami już dawno minęły. Obecnie treści z synonimami nie będą w stanie zapewnić nam dobrych pozycji w wyszukiwarce. SEO copywriting wraz z czasem zupełnie zmienił podejście i pod tym pojęciem kryje się przede wszystkim jakość oraz perfekcyjna optymalizacja. Nie możemy również kopiować treści z innych stron lub stosować artykułów bardzo niskiej jakości z błędami. Taka treść nie przyniesie żadnej korzyści! Pamiętajmy więc, że jeśli decydujemy się na uzupełnienie strony w nową treść, to musi ona być najwyższej jakości.

Blog, czyli miejsce idealne na SEO Copywriting

Treści zoptymalizowane pod SEO nadają się nie tylko na strony ofertowe, opisy kategorii, opisy produktów lub strony zapleczowe. Idealnym miejscem, w którym SEO Copywriting ma swoje zastosowanie, jest blog. Regularne jego prowadzenie potrafi dostarczyć do witryny sporą ilość dodatkowego ruchu, a odpowiednio napisane treści potrafią wzmocnić konwersję. Dzieje się tak, jeśli połączymy regularne dodawanie ciekawych i wartościowych oraz zoptymalizowanych treści wraz z linkbuildingiem. Prowadząc bloga, stworzymy również dodatkowe, bardzo mocne miejsce do poprawienia linkowania wewnętrznego w witrynie. Co więcej, blog pozwoli zapewnić sobie pozycję eksperta w danej branży, jeśli tylko będzie odpowiednio prowadzony. W tym wszystkim z pewnością pomoże SEO copywriting. Jesteśmy w stanie nie tylko dostarczyć treści – w pełni zajmiemy się Twoim blogiem, tworząc harmonogram artykułów. Będziemy regularnie dodawać zoptymalizowane artykuły na tematy powiązane z konkretną branżą. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma czas na samodzielne tworzenie strategii dla swojego bloga – przejmiemy to zadanie i zaopiekujemy się kompleksowo każdym blogiem.

Opisy kategorii i produktów w sklepie internetowym

W przypadku sklepów internetowych nie tylko blog jest w stanie dać świetne efekty. Treści powinny znaleźć się w sklepie jako opisy kategorii. Jest to świetny sposób na zwiększenie widoczności kategorii w wynikach wyszukiwania. Również tutaj przyda nam się seo copywriting. Bez problemu napiszemy zoptymalizowane i interesujące opisy kategorii. Dodatkiem, jeśli sytuacja tego wymaga, będą sprzedażowe i ciekawe opisy produktów. Pamiętajmy, że nawet jeśli są one skopiowane od producenta, to dopisanie do nich kilku unikalnych zdań może dać świetne efekty – w ten sposób zminimalizujemy ilość zduplikowanej treści na podstronie.

Reasumując, SEO copywriting jest jedną z naszych flagowych usług. Mamy na tym polu ogromne doświadczenie, które z chęcią wykorzystamy do stworzenia wszelkiego rodzaju tekstów dla naszych Partnerów. W połączeniu z pozycjonowaniem zapewnimy regularny wzrost widoczności witryny w wyszukiwarce, który przełoży się na wzrost konwersji.

wysyłka w woocommerce
Paweł Bugno

Wtyczki wysyłkowe do WooCommerce

WooCommerce jest darmowym dodatkiem do WordPressa, który umożliwia nam przekształcenie zwykłej strony w sklep internetowy. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest mnogość dostępnych wtyczek, które pozwalają

Czytaj więcej »

BLOG

Dawka wiedzy

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego bloga, gdzie dzielimy się wiedzą na temat SEO oraz projektowania witryn internetowych!

Shopping Basket