SEO Copywriting

Treści wspierające działania SEO

Brak odpowiedniej ilości zoptymalizowanej treści bardzo utrudni uzyskiwanie satysfakcjonujących efektów płynących z pozycjonowania strony. Jeśli masz zbyt mało czasu na samodzielne uzupełnianie i optymalizowanie treści na blogu lub stronie internetowej – zrobimy to za Ciebie! Wieloletnie doświadczenie w SEO Copywritingu pozwala nam dostarczać każdemu Partnerowi wysokiej jakości, zoptymalizowane treści pod dobrane wcześniej słowa kluczowe. Sprawdź, jakie rodzaje treści jesteśmy w stanie dostarczyć!

Treść dla Twojej strony internetowej!

Z każdym rokiem ilość i jakość treści na stronach internetowych odgrywa coraz to większe znaczenie. Treść powinna zainteresować użytkownika, dać mu szukane przez niego informacje oraz być zoptymalizowana pod konkretne słowa kluczowe. Dzięki temu podstrona z taką treścią będzie w stanie osiągać wysokie pozycje w wyszukiwarce. Wraz z wysokimi pozycjami zyskasz dodatkowy ruch oraz przychód.

Czy wiesz czym jest Panda? Tak, tak miłym czarno-białym zwierzątkiem, które wszyscy uwielbiają. Jest to także, główny bohater popularnych filmów takich jak Kung Fu Panda. Jednak jaki związek ten drapieżny ssak z rodziny niedźwiedziowatych ma z SEO i pozycjonowaniem stron? Panda to także algorytm wyszukiwarki Google, który odpowiada za kontrolę treści. Został wprowadzony w 2011 roku i od tego czasu sprawdza treści na stronach internetowych – ich jakość, ilość czy duplikację. Jeśli treść będzie niskiej jakości, pochodząca z wszelkiego rodzaju generatorów treści, synonimizowana lub zduplikowana to z pewnością Panda skutecznie zablokuje możliwość uzyskania wysokiej pozycji w wyszukiwarce dla strony, która taką treść posiada.

Żadna tematyka nie jest dla nas straszna! Dostarczymy Ci unikalne, ciekawe i zoptymalizowane treści, które w połączeniu z SEO zapewnią możliwość dotarcia na sam szczyt strony z wynikami wyszukiwania! Nasze treści są pisane dla użytkowników, nie dla robotów. Odpowiednie i umiejętne wplatanie słów kluczowych w tekst zapewni mu naturalność, której każdy użytkownik oczekuje.

Zrealizujemy dla Ciebie:

Opisy kategorii dla sklepu internetowego

Przygotujemy odpowiedniej długości, w pełni zoptymalizowane opisy kategorii, dzięki którym osiągnięcie lepszych wyników na kluczowe frazy stanie się znacznie prostsze!

Opisy produktów dla sklepu internetowego

Brakuje Ci opisów produktów? Wiesz, że umieszczanie w opisie zaledwie parametrów pochodzących od producenta nie wystarczy. Skontaktuj się z nami i odbierz ofertę na wysokiej jakości, unikalne i ciekawe opisy produktów.

Teksty zapleczowe dla stron internetowych

Treści, które idealnie nadadzą się na strony zapleczowe. Każdy tekst zapleczowy będzie zoptymalizowany pod wybrane wcześniej słowa kluczowe. Teksty te zawierają akapity i nagłówki z frazami.

Artykuły na bloga

Prowadzenie bloga jest aktualnie jednym z najlepszych projektów, który wspiera działania SEO. Aby tak się stało tematy oraz słowa kluczowe zamieszczone w treściach muszą być dobrze przeanalizowane. Szybko można wpaść w pułapkę – mowa tutaj między innymi o kanibalizacji słów kluczowych. Powierz specjalistom z wieloletnim doświadczeniem poprowadzić Twojego bloga zapewniając Ci w ten sposób pozycję eksperta w branży. Rozbuduj witrynę i widoczność strony w wyszukiwarce. Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy idealną drogę dla Twojego bloga!

Treści na stronę internetową

Dostarczymy treści na stronę główną, czy podstrony usługowe Twojej witryny. Również w tym przypadku treść będzie zoptymalizowana pod wybrane wcześniej słowa kluczowe. Nasi copywriterzy posiadają duże doświadczenie w tworzeniu treści sprzedażowych, które idealnie nadają się na podstrony ofertowe.

Pozycjonowanie oferty Twojej firmy stanie się skuteczniejsze, przez co szybciej dotrzesz do większego grona potencjalnych klientów.

Artykuły - bardzo wysoka jakość

Potrzebujesz artykułów bardzo wysokiej jakości?

Być może z wypowiedziami ekspertów? Artykułów o tematyce rzadko spotykanej, ciężkiej do napisania?

Nasi doświadczeni copywriterzy są w stanie takie artykuły dostarczyć! Każdy artykuł zostanie zoptymalizowany pod wybrane słowa kluczowe, dzięki czemu możliwe będzie jego skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarce Google! Słowa kluczowe będą wplecione w treść w sposób naturalny, niezaburzający jakości merytorycznej.

Potrzebujesz zoptymalizowanej treści? Skontaktuj się z nami!

WolfBrothers

WolfBrothers sp. z o.o.

ul. Płk. Dąbka 8/307, 30-732 Kraków
NIP 6793194923
REGON 38530495400000

Paweł Bugno: +48 516 790 542 / pawel@wolfbrothers.net

Kamil Sasuła: +48 889 793 818 / kamil@wolfbrothers.net

*Przekazane dane będą wykorzystane jedynie do udzielenia odpowiedzi.

wysyłka w woocommerce
Paweł Bugno

Wtyczki wysyłkowe do WooCommerce

WooCommerce jest darmowym dodatkiem do WordPressa, który umożliwia nam przekształcenie zwykłej strony w sklep internetowy. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest mnogość dostępnych wtyczek, które pozwalają

Czytaj więcej »

BLOG

Dawka wiedzy

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego bloga, gdzie dzielimy się wiedzą na temat SEO oraz projektowania witryn internetowych!

Shopping Basket