Copywriting

Treści wspierające działania SEO

Start!

SEO Copywriting

Brak odpowiedniej ilości zoptymalizowanej treści bardzo utrudni uzyskiwanie satysfakcjonujących efektów płynących z pozycjonowania strony. Jeśli masz zbyt mało czasu na samodzielne uzupełnianie i optymalizowanie treści na blogu lub stronie internetowej – zrobimy to za Ciebie! Wieloletnie doświadczenie w SEO Copywritingu pozwala nam dostarczać każdemu Partnerowi wysokiej jakości, zoptymalizowane treści pod dobrane wcześniej słowa kluczowe.

Treść dla Twojego biznesu!

Z każdym rokiem ilość i jakość treści na stronach internetowych odgrywa coraz to większe znaczenie. Treść powinna zainteresować użytkownika, dać mu szukane przez niego informacje oraz być zoptymalizowana pod konkretne słowa kluczowe. Dzięki temu podstrona z taką treścią będzie w stanie osiągać wysokie pozycje w wyszukiwarce. Wraz z wysokimi pozycjami zyskasz dodatkowy ruch oraz przychód.

Czy wiesz czym jest Panda? Tak, tak miłym czarno-białym zwierzątkiem, które wszyscy uwielbiają. Jest to także, główny bohater popularnych filmów takich jak Kung Fu Panda. Jednak jaki związek ten drapieżny ssak z rodziny niedźwiedziowatych ma z SEO i pozycjonowaniem stron? Panda to także algorytm wyszukiwarki Google, który odpowiada za kontrolę treści. Został wprowadzony w 2011 roku i od tego czasu sprawdza treści na stronach internetowych – ich jakość, ilość czy duplikację. Jeśli treść będzie niskiej jakości, pochodząca z wszelkiego rodzaju generatorów treści, synonimizowana lub zduplikowana to z pewnością Panda skutecznie zablokuje możliwość uzyskania wysokiej pozycji w wyszukiwarce dla strony, która taką treść posiada.

Żadna tematyka nie jest dla nas straszna! Dostarczymy Ci unikalne, ciekawe i zoptymalizowane treści, które w połączeniu z SEO zapewnią możliwość dotarcia na sam szczyt strony z wynikami wyszukiwania! Nasze treści są pisane dla użytkowników, nie dla robotów. Odpowiednie i umiejętne wplatanie słów kluczowych w tekst zapewni mu naturalność, której każdy użytkownik oczekuje.

Zrealizujemy dla Ciebie:

Opisy kategorii dla sklepu internetowego

Przygotujemy odpowiedniej długości, w pełni zoptymalizowane opisy kategorii, dzięki którym osiągnięcie lepszych wyników na kluczowe frazy stanie się znacznie prostsze!

Opisy produktów dla sklepu internetowego

Brakuje Ci opisów produktów? Wiesz, że umieszczanie w opisie zaledwie parametrów pochodzących od producenta nie wystarczy. Skontaktuj się z nami i odbierz ofertę na wysokiej jakości, unikalne i ciekawe opisy produktów.

Artykuły na bloga

Prowadzenie bloga jest aktualnie jednym z najlepszych projektów, który wspiera działania SEO. Aby tak się stało tematy oraz słowa kluczowe zamieszczone w treściach muszą być dobrze przeanalizowane. Szybko można wpaść w pułapkę – mowa tutaj między innymi o kanibalizacji słów kluczowych. Powierz specjalistom z wieloletnim doświadczeniem poprowadzić Twojego bloga zapewniając Ci w ten sposób pozycję eksperta w branży. Rozbuduj witrynę i widoczność strony w wyszukiwarce. Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy idealną drogę dla Twojego bloga!

Treści na stronę internetową

Dostarczymy treści na stronę główną, czy podstrony usługowe Twojej witryny. Również w tym przypadku treść będzie zoptymalizowana pod wybrane wcześniej słowa kluczowe.

Pozycjonowanie oferty Twojej firmy stanie się skuteczniejsze przez co szybciej dotrzesz do większego grona potencjalnych klientów.

Korzystamy z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku:

microsoft
deepcrawl
hotjar
yandex
grammarly
sitebulb
wordpress
senuto
screamingfrog
moz
majestic
illustrator
ahrefs
photoshop
gtmetrix

Jako jedni z nielicznych na rynku tworzymy autorskie narzędzia, które wykorzystujemy w codziennej pracy.

Dzięki nim SEO dla naszych Partnerów jest o wiele bardziej skuteczne!

Potrzebujesz zoptymalizowanej treści? Skontaktuj się z nami!

WolfBrothers

WolfBrothers

ul. Płk. Dąbka 8/307, 30-732 Kraków
NIP: 679-317-84-79
REGON: 382149750

Paweł Bugno: +48 516 790 542 / pawel@wolfbrothers.net

Kamil Sasuła: +48 889 793 818 / kamil@wolfbrothers.net

Przekazane dane będą wykorzystane jedynie do udzielenia odpowiedzi.

Ostatnio na blogu...