nowosci seo

Gdzie zaglądać, aby być na bieżąco w branży?

Skoro trafiłeś na ten artykuł to najprawdopodobniej jesteś w jakiejś części powiązany z marketingiem internetowym, szukasz nowinek, ciekawych rozwiązań, które możesz wdrożyć u siebie na stronie internetowej. Jeśli niejednokrotnie zastanawiałeś się skąd brać nowinki związane z SEO to przedstawię Ci kilka miejsc, w które naprawdę warto zaglądać.

Blogi

Oczywiście czytanie blogów różnych autorów, którzy na co dzień pracują w SEO jest jednym z najlepszych rozwiązań. Z takich blogów zwykle dowiesz się najszybciej o wszelkiego rodzaju nowinkach. Skąd jednak brać listę blogów, które warto czytać? Z Planety SEO

Planeta SEO jest agregatorem blogów poświęconych głównie tematyce związanej z SEO. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż przedstawia odnośniki do konkretnych artykułów, które pojawiły się w ostatnim czasie:

Planeta SEO

 

Facebook – grupa SEO/SEM Polska

 

seo sem polska

Z pewnością jesteś użytkownikiem Facebooka, a co za tym idzie możesz przyłączyć się do różnych grup i dyskutować z ludźmi na przeróżne tematy. Jeśli chodzi o SEO to polecam grupę SEO/SEM Polska. Co prawda nie zawsze znajdziemy tam świetne i najnowsze nowinki ze świata SEO, lecz od czasu do czasu pojawia się coś godnego uwagi ?

Youtube

Youtube to miejsce, z którego możemy wyciągnąć naprawdę wiele i to z każdej dziedziny. Jeśli chodzi o marketing internetowy to polecam zaglądać na kanał sprawny.marketing, a w szczególności na serię: Marketingowe Podsumowania Tygodnia, gdzie przedstawiane są nowinki – jak sama nazwa wskazuje z każdego tygodnia ?

W odcinku #55 pojawił się również news zaciągnięty z Bugno.net:

Ciekawe informacje możemy wyłapać również z Kanału Google Webmasters. Ostatnimi czasy pojawiła się na nich seria poradników, w których prezenterem jest John Mueller. Oto niektóre z nich:

Jeśli znasz jeszcze jakieś ciekawe miejsce, skąd można na bieżąco czerpać informacje ze świata marketingu internetowego koniecznie podziel się tym w komentarzu!

[kkstarratings]